Goldshell SC5 Pro Siacoin Miner
- SC5 Pro jest produkowany przez Goldshell i wykonuje wydobycie z algorytmem Blake2b-sia que se ejecuta z maksymalnym hashratem na poziomie of 11Th/s para zużyciem energii solo 2820W.
Goldshell SC5 Pro mining the Blake2B-Sia algorithm has a maximum hash rate of 11Th/s at a power consumption of 2820W. Weighing around 11.5 kgs, Goldshell SC5 Pro gives an energy efficiency of 256.36 j/Th. The recommended temperature for the Goldshell SC5 Pro is 5 – 45 °C. Launched by the reputed mining hardware company in January 2024, Goldshell, SC5 Pro is perfectly engineered for the Blake2B-Sia algorithm. Equipped with two high-speed fans, SC5 Pro dissipates heat instantly, giving an optimal mining performance. The recommended humidity for Goldshell SC5 Pro is 5 – 95 %. The noise level is 80db.
| Producent | Goldshell |
|---|---|
| Model | SC5 Pro |
| Znany również jako | Goldshell SC5 Pro SC Miner |
| Wymiary bez opakowania | 264 x 200 x 290mm |
| Wymiary z opakowaniem | 370 x 305 x 450mm |
| Waga netto | 11500g |
| Waga brutto | 13100g |
| Poziom dźwięku | 80db |
| Wentylator(y) | 2 |
| Moc | 2820W |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →