iBeLink BM-K1 5.3Th/s KDA Kadena Miner
- model BM-K1 iBeLink wykonuje wydobycie z algorytmem Kadena z maksymalnym hashratem na poziomie 5.3Th/s para zużyciem energii 835W.
iBeLink BM-K1 mining the Kadena algorithm has a maximum hashrate of 5.3Th/s at a power consumption of 835W. Equipped with two high-speed fans to dissipate heat generated, BM-K1 gives an efficiency of 157.55 j/Th. The recommended temperature for the ASIC is 5 – 35 °C. Launched in November 2020, iBeLink BM-K1 is a premium Kadena miner with premium features like a lightweight, industry-standard design, efficient air-cooling system, higher hashrate, excellent energy efficiency, and high-end semiconductor chips. Since iBeLink BM-K1 is noisy, it is highly advisable to place the ASIC in an aerated place.
| Producent | iBeLink |
|---|---|
| Model | BM-K1 |
| Data premiery | November 2020 |
| Wymiary | 155 x 240 x 319mm |
| Waga | 10800g |
| Płyty chipowe | 4 |
| Liczba chipów | 120 |
| Poziom dźwięku | 74db |
| Wentylator(y) | 2 |
| Moc | 835W |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →