iBeLink BM-KS Max Kaspa Miner (10.5Th/s)
- El BM-KS Max jest produkowany przez iBeLink i wykonuje wydobycie z algorytmem KHeavyHash que se ejecuta a maksymalny hashrate 10.5Th/s para zużyciem energii solo 3400W.
iBeLink BM-KS Max mining the KHeavyHash algorithm has a maximum hash rate of 10.5Th/s at a power consumption of 3400W. Weighing around 12.2 kgs, iBeLink BM-KS Max gives an efficiency of 323.81 j/Th. Built with an air-cooling system, it generates a noise level of 75db. Optimized for the KHeavyHash algorithm, iBeLink BM-KS Max is a premium Kaspa miners, enabling users to mine cryptocurrencies, including Kaspa and Sedra. Equipped with four high-speed fans, BM-KS Max dissipates heat instantly, generating a noise level of 75db. It is advisable to place your BM-KS Max in an aerated place.
| Producent | iBeLink |
|---|---|
| Model | BM-KS Max |
| Znany również jako | iBeLink BM-KS Max KAS Miner |
| Wymiary bez opakowania | 340 x 190 x 293mm |
| Wymiary z opakowaniem | 424 x 289 x 388mm |
| Waga netto | 12200g |
| Napięcie | 190-240V |
| Poziom dźwięku | 75db |
| Wentylator(y) | 4 |
| Moc | 3400W |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →