iBeLink BM-L3 Dogecoin Miner
- BM-L3 jest produkowany przez iBeLink i działa na algorytmie Scrypt z maksymalnym hashratem na poziomie 3.2Gh/s i zużyciem energii 3000W.
Canaan BM-L3 mining the Scrypt algorithm has a maximum hashrate of 3.2Gh/s at a power consumption of 3000W. Weighing around 14.1 kg, BM-L3 gives an energy efficiency of 0.94 j/Mh. Equipped with four high-speed fans for heat dissipation, the mineable coins are Dogecoin and Litecoin. Engineered for the Scrypt algorithm, Canaan BM-L3 is an advanced Scrypt miner, meeting the needs of modern Scrypt mining enthusiasts. With an efficient air-cooling system, the Canaan BM-L3 comes with a warranty period of 6 months. The recommended temperature for BM-L3 is -5 – 35 °C, and humidity is 10 – 90 %.
| Producent | iBeLink |
|---|---|
| Model | BM-L3 |
| Wymiary bez opakowania | 200 x 264 x 290mm |
| Wymiary z opakowaniem | 390 x 290 x 395mm |
| Waga netto | 14100g |
| Waga brutto | 15100g |
| Wentylator(y) | 4 |
| Napięcie | 220-277V |
| Moc | 3000W |
| Interfejs | Ethernet |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →