iBeLink BM-N1 6.6Th/s CKB Eaglesong Miner
- model BM-N1 iBeLink wykonuje wydobycie z algorytmem Eaglesong z maksymalnym hashratem na poziomie 6.6Th/s para zużyciem energii 2400W.
iBeLink mining the Eaglesong algorithm has a maximum hashrate of 6.6Th/s at a power consumption of 2400W. Weighing 9.9kg, iBeLink BM-N1 gives an energy efficiency of 363.64 j/Th. Equipped with two high-speed fans for heat dissipation, iBeLink gives an efficiency of 363.64 j/Th. Perfectly engineered for the Eaglesong algorithm, BM-N1 was launched by iBeLink in November 2020. Lightweight, compact size, efficient air-cooling system, and higher hashrate are some of the premium features of BM-N1 that miners can leverage. The recommended temperature for iBeLink BM-N1 is 5 – 35 °C, and humidity is 5 – 95 %.
| Producent | iBeLink |
|---|---|
| Model | BM-N1 |
| Data premiery | November 2020 |
| Wymiary | 205 x 317 x 505mm |
| Napięcie | 12V |
| Waga | 9900g |
| Poziom dźwięku | 72db |
| Wentylator(y) | 2 |
| Moc | 2400W |
| Interfejs | Ethernet |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →