Iceriver KS3L 5000Gh/s KAS Miner (5Th/s)
- El Iceriver KS3L jest produkowany przez Iceriver i wykonuje wydobycie z algorytmem KHeavyHash que ejecuta maksymalny hashrate 5000Gh/s para zużyciem energii sólo 3200W.
Iceriver KS3L mining the KHeavyHash algorithm has a maximum hash rate of 5000Gh/s at a power consumption of 3200W. Weighing around 14.4 kgs, KS3L gives an efficiency of 640 j/Th. The recommended temperature for Iceriver KS3L is 0 – 35 °C and the humidity is 10 – 90 °C. Launched in August 2023 and fine-tuned for the KHeavyhash algorithm, Iceriver KS3L is one of the most popular Kapsa miners to date. With an inbuilt air-cooling system, Iceriver KS3L dissipates heat instantly while delivering an optimal mining performance. It is recommended to operate your Iceriver KS3L from an aerated place.
| Producent | Iceriver |
|---|---|
| Model | KS3L |
| Znany również jako | Iceriver KS3L KAS Miner |
| Waga netto | 14400g |
| Waga brutto | 17500g |
| Napięcie | 170-300V AC |
| Wymiary bez opakowania | 370 x 195 x 290mm |
| Wymiary z opakowaniem | 490 x 300 x 400mm |
| Moc | 3200W |
| Interfejs | Ethernet |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →