Iceriver KS5M Kaspa Miner (15Th/s)
- El Iceriver KS5M jest produkowany przez Iceriver i wykonuje wydobycie z algorytmem KHeavyHash que ejecuta maksymalny hashrate 15Th/s para zużyciem energii sólo 3400W.
Iceriver KS5M mining the KHeavyHash algorithm has a maximum hash rate of 15Th/s at a power consumption of 3400W. Weighing around 15.5 kgs, Iceriver KS5M gives an efficiency of 226.67 j/Th. The recommended temperature for Iceriver KS5M is 0 – 35 °C. The noise level is 75db. Precisely programmed for the KHeavyHash algorithm, Iceriver KS5M is one of the advanced Kaspa miners, enabling modern miners to mine cryptocurrencies like Kaspa and Sedra. Since Iceriver KS5M is noisy, it is ideal to operate it from a well-ventilated place for optimal heat exhaustion and a comfortable crypto mining experience.
| Producent | Iceriver |
|---|---|
| Model | KS5M |
| Znany również jako | Iceriver KS5M KAS Miner |
| Waga netto | 15000g |
| Waga brutto | 16500g |
| Poziom dźwięku | 75db |
| Wymiary bez opakowania | 370 x 195 x 290mm |
| Wymiary z opakowaniem | 490 x 300 x 400mm |
| Napięcie | 170-300V |
| Moc | 3400W |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Darmowa dostawa na terenie całej Polski przy zamówieniach powyżej 299 zł.
Przewoźnicy: InPost, GLS, Orlen Paczka, Ambro Express.
Czas realizacji: Naliczany automatycznie przy składaniu zamówienia w zakładce „Koszyk".
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty i reklamacje
Termin zwrotu: 14 dni od daty otrzymania towaru.
Metoda zwrotu: Odesłanie na adres ul. 1905 Roku 22, 26-600 Radom.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 14 dni od otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy.
Reklamacje: Rozpatrywane w ciągu 14 dni od zgłoszenia na [email protected].
Zobacz pełną politykę zwrotów →