Innosilicon A10 Pro 500MH/S Ethash Miner
- model A10 Pro ETH Miner (500Mh) Innosilicon wykonuje wydobycie z algorytmem EtHash z maksymalnym hashratem na poziomie 500Mh/s para zużyciem energii 750W.
Innosilicon A10 Pro mining the Ethash algorithm has a maximum hashrate of 500Mh/s at a power consumption of only 750W. Equipped with two high-speed fans, Innosilicon A10 Pro gives an efficiency of 1.8 j/Mh. Low power consumption, excellent efficiency and an efficient air-cooling system are notable features. Launched in May 2020, Innosilicon A10 Pro is a premium Ethash miner with an efficient air-cooling system. Also known as ETH King A10 Pro, Innosilicon A10 Pro generates an increased noise level of 75db. The recommended temperature for Innosilicon A10 Pro is 5 – 40 °C, and humidity is 5 – 95 %.
| Producent | Innosilicon |
|---|---|
| Model | A10 Pro ETH Miner (500Mh) |
| Znany również jako | ETH King A10 Pro |
| Data premiery | May 2020 |
| Wymiary | 136 x 285 x 362mm |
| Waga | 8100g |
| Poziom dźwięku | 75db |
| Wentylator(y) | 2 |
| Moc | 750W |
| Napięcie | 12V |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →