Innosilicon A10 Pro+ 750MH/S 7GB Ethash Miner
- model A10 Pro+ ETHMiner (750Mh) Innosilicon wykonuje wydobycie z algorytmem EtHash z maksymalnym hashratem na poziomie 750Mh/s±10% para zużyciem energii 1350W.
Innosilicon A10 Pro+ mining the EtHash Algorithm has a maximum hashrate of 750Mh/s±10% at a power consumption of only 1350W. Weighing 8.1kg, Innosilicon A10 Pro+ gives an excellent energy efficiency of 1.8 j/Mh. Equipped with two fans, the A10 Pro+ generates a noise level of 72db. Launched in December 2020, Innosilicon A10 Pro+ is one of the most preferred EtHash miners to date. Lightweight, compact size, efficient air-cooling system, and low power consumption are some of its notable features. The recommended temperature for Innosilicon A10 Pro+ is 5 – 45 °C and humidity is 5 – 95 %.
| Producent | Innosilicon |
|---|---|
| Model | A10 Pro+ ETHMiner (750Mh±10%) |
| Znany również jako | A10 PRO+ 7GB ETH MINER |
| Data premiery | December 2020 |
| Wymiary | 136 x 285 x 362mm |
| Waga | 8100g |
| Poziom dźwięku | 72db |
| Wentylator(y) | 2 |
| Moc | 1350W |
| Napięcie | 12V |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →