Jasminer X16-P Ethereum Classic Miner
- El Jasminer X16-P jest produkowany przez Jasminer i wykonuje wydobycie z algorytmem EtHashETC que se ejecuta a maksymalny hashrate 5800Mh/s±10% para zużyciem energii solo 1900W±10%.
Jasminer X16-P mining the EtHashETC algorithm has a maximum hash rate of 5800Mh/s±10% at a power consumption of 1900W±10%. Weighing around 14 kgs, Jasminer X16-P gives an energy efficiency of 0.33j/Mh. The recommended temperature for Jasminer X16-P is 0 – 40 °C and the humidity is 5 – 95 %. Introduced in August 2023 by the leading mining hardware manufacturer, Jasminer, X16-P is one of the most widely used Ethereum Classic miners. Built with an efficient air-cooling system, Jasminer X16-P dissipates heat instantly while delivering an optimal performance. It is advisable to operate your Jasminer X16-P from an aerated place.
| Producent | Jasminer |
|---|---|
| Model | X16-P |
| Znany również jako | Jasminer X16-P ETC Miner |
| Data premiery | August 2023 |
| Waga | 14000g |
| Poziom dźwięku | 40db±10% |
| Wymiary | 212 x 300 x 374mm |
| Napięcie | 200-240V |
| Liczba chipów | 9 |
| Tryb chłodzenia | air-cooled |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →