Jasminer X16-Q Pro Ethereum Classic Miner
- El X16-Q Pro jest produkowany przez Jasminer i wykonuje wydobycie z algorytmem EtHashETC que se ejecuta a maksymalny hashrate 2050Mh/s±10% para zużyciem energii solo 520W±10%.
Jasminer X16-Q Pro mining the EtHashETC algorithm has a maximum hash rate of 2050Mh/s±10% at a power consumption of 520W±10%. Weighing 10 kgs, Jasminer X16-Q gives an efficiency of 0.25 j/Mh. The recommended temperature for Jasminer X16-Q is 0 – 40 °C and the humidity is 5 – 95 %. Programmed for the EtHashETC algorithm, Jasminer X16-Q Pro is one of the popular models that is widely in use. Equipped with three high-speed fans for heat dissipation and efficient cooling, X16-Q Pro generates a noise level of 40db±10%. It is advisable to operate your X16-Q Pro in an aerated place.
| Producent | Jasminer |
|---|---|
| Model | X16-Q Pro |
| Znany również jako | Jasminer X16-Q Pro ETC Miner |
| Waga | 10000g |
| Poziom dźwięku | 40db±10% |
| Liczba chipów | 3 |
| Tryb chłodzenia | air-cooled |
| Wentylator(y) | 3 |
| Wymiary | 445 x 132 x 443mm |
| Napięcie | 110-240V |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →