Ref: WM76S
MicroBT Whatsminer M76S Bitcoin Miner
20 166,60 zł
W magazynie · Wysyłka w 4–7 dni
Darmowa dostawa do Polski
Oficjalna gwarancja 2 lata
Zwrot w 14 dni
Bezpieczna płatność SSL
| Producent | MicroBT |
|---|---|
| Model | Whatsminer M76S |
| Waga | 18000g |
| Poziom dźwięku | 75db |
| Napięcie | 380 -480v |
| Moc | 5200W |
| Kabel zasilający | 16A |
| Wymiary | 401 x 267 x 147mm |
| Interfejs | Ethernet |
| Temperatura | 5 – 45 °C |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Zostaw opinię
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →