Pinecone Matches INIBOX Initverse Miner
- Pinecone Matches INIBOX jest produkowany przez Pinecone i działa na algorytmie VersaHash z maksymalnym hashratem na poziomie 850Mh/s i zużyciem energii 500W .
Pinecone Matches INIBOX jest produkowany przez Pinecone i działa na algorytmie VersaHash z maksymalnym hashratem na poziomie 850Mh/s i zużyciem energii 500W .
| Producent | Pinecone |
|---|---|
| Model | Matches INIBOX |
| Napięcie | 200v |
| Wentylator | 1 |
| Waga | 3.05kg |
| Moc | 500W |
| Wymiary | 196 x 165 x 125mm |
| Poziom dźwięku | 60db |
| Interfejs | Ethernet |
| Temperatura | 0 – 40 °C |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →