StrongU Miner U6 Miner X11 algorithm
- model STU-U6 StrongU wykonuje wydobycie z algorytmem X11 z maksymalnym hashratem na poziomie 440GH/s para zużyciem energii 1900W.
StrongU STU-U6 mining the X11 algorithm has a maximum hashrate of 440Gh/s at a power consumption of 1900W. Weighing 7.2kg, StrongU STU-U6 is compact enough to mine from anywhere. With an efficient air-cooling system STU-U6 generates a noise level of 76db. The mineable coin using STU-U6 is Dash. Launched in November 2019, StrongU STU-U6 is programmed for the X11 algorithm, rendering excellent performance. Equipped with two high-speed fans for heat dissipation, StrongU STU-U6 prevents the machine from overheating while enhancing the longevity and performance. The recommended temperature for STU-U6 is 5 – 40 °C and humidity is 5 – 95 %.
| Producent | StrongU |
|---|---|
| Model | STU-U6 440Gh/s |
| Data premiery | November 2019 |
| Wymiary | 135 x 208 x 370mm |
| Waga | 7200g |
| Poziom dźwięku | 76db |
| Wentylator(y) | 2 |
| Moc | 1900W / 440Gh/s |
| Napięcie | 12V |
| Interfejs | Ethernet |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →