StrongU STU U8 SHA-256 Algorithm Bitcoin Miner
- model STU-U8 StrongU wykonuje wydobycie z algorytmem SHA-256 z maksymalnym hashratem na poziomie 46Th/s para zużyciem energii 2100W.
StrongU STU-U8 mining the SHA 256 algorithm has a maximum hashrate of 46Th/s at a power consumption of 2100W. Also known as Miner U8, the mineable coins using the ASIC are Bitcoin and Bitcoin Cash. The recommended temperature for STU-U8 is 5 – 45 °C and humidity is 5 – 95 %. Launched in July 2019 by StrongU, STU-U8 is a premium Bitcoin miner that renders optimal performance. Built with two high-speed fans for heat dissipation and efficient cooling, StrongU STU-U8 is ideal for home miners and professionals. Lightweight, compact size, standard design and maximum hashrate are some of its premium features.
| Producent | StrongU |
|---|---|
| Model | STU-U8 |
| Znany również jako | Miner U8 |
| Data premiery | July 2019 |
| Wymiary | 130 x 220 x 390mm |
| Waga | 8200g |
| Poziom dźwięku | 76db |
| Wentylator(y) | 2 |
| Moc | 2100W |
| Napięcie | 12V |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →