Pinecone Matches INIBOX Initverse Miner
- Pinecone Matches INIBOX jest produkowany przez Pinecone i działa na algorytmie VersaHash z maksymalnym hashratem na poziomie 850Mh/s i zużyciem energii 500W .
Pinecone Matches INIBOX jest produkowany przez Pinecone i działa na algorytmie VersaHash z maksymalnym hashratem na poziomie 850Mh/s i zużyciem energii 500W .
| Producent | Pinecone |
|---|---|
| Model | Matches INIBOX |
| Napięcie | 200v |
| Wentylator | 1 |
| Waga | 3.05kg |
| Moc | 500W |
| Wymiary | 196 x 165 x 125mm |
| Poziom dźwięku | 60db |
| Interfejs | Ethernet |
| Temperatura | 0 – 40 °C |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Darmowa dostawa na terenie całej Polski przy zamówieniach powyżej 299 zł.
Przewoźnicy: InPost, GLS, Orlen Paczka, Ambro Express.
Czas realizacji: Naliczany automatycznie przy składaniu zamówienia w zakładce „Koszyk".
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty i reklamacje
Termin zwrotu: 14 dni od daty otrzymania towaru.
Metoda zwrotu: Odesłanie na adres ul. 1905 Roku 22, 26-600 Radom.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 14 dni od otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy.
Reklamacje: Rozpatrywane w ciągu 14 dni od zgłoszenia na [email protected].
Zobacz pełną politykę zwrotów →