Anexminer ET5 1200MH EtHashETC Miner
- El ET5 jest produkowany przez Anexminer i realiza wydobycie z algorytm Ethash & Etchash que ejecuta maksymalny hashrate 1200MH/s para zużyciem energii sólo 760W±10%.
Anexminer ET5 mining the Ethash and ETchash algorithm has a maximum hash rate of 1200Mh at a power consumption of only 760W±10%. Built with an efficient air cooling system, ET5 effectively cools down the heat generated during the crypto mining process, rendering optimal mining performance. The noise level is 80db. Precisely programmed for the Ethash algorithm, Anexminer ET5 is a premium ETC miner. With a compact size of 6kgs and a size dimension of 360 x 170 x 280mm, the ET5 enables miners to mine Ethereum Classic on the go. However, placing the miner in a well-ventilated area is crucial.
| Producent | Anexminer |
|---|---|
| Model | ET5 |
| RAM | 6GB |
| Wymiary | 360 x 170 x 280mm |
| Waga | 6Kg |
| Poziom dźwięku | 80db |
| Wentylator(y) | 2 |
| Moc | 760W±10% |
| Napięcie | 220-264V |
| Interfejs | Ethernet |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →