BAIKAL BK-X Multi 7 Algorithm Miner
- model BK-X Baikal que realiza wydobycie z 7 algorytms (X11, Quark, Qubit, Myriad-Groestl, Skein, Nist5, X11Gost) z maksymalnym hashratem na poziomie 10Gh/s para zużyciem energii 630W.
Baikal BK-X mining 7 algorithms (X11, Quark, Qubit, Myriad-Groestl, Skein, Nist5, X11Gost) has a maximum hashrate of 10Gh/s at a power consumption of 630W. Its compact size and lightweight make it suitable for home mining. The recommended temperature for BK-X is 0 – 40 °C and humidity is 5 – 95 %. Launched in November 2017 by Baikal, BK-X helps you mine cryptocurrencies like Dash and MonetaryUnit. Equipped with a high-speed fan, for instant heat dissipation and efficient cooling, Baikal BK-X generates a noise level of 65db. It is highly advisable to operate your BK-X from an aerated place for appropriate ventilation.
| Producent | Baikal |
|---|---|
| Model | BK-X |
| Znany również jako | Giant X10 |
| Data premiery | November 2017 |
| Wymiary | 125 x 130 x 312mm |
| Waga | 3700g |
| Płyty chipowe | 3 |
| Poziom dźwięku | 65db |
| Wentylator(y) | 1 |
| Moc | 630W |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →