Ref: A4PROAIR
Bitdeer SealMiner A4 Pro Air Bitcoin Miner
14 937,26 zł
W magazynie · Wysyłka w 4–7 dni
Darmowa dostawa do Polski
Oficjalna gwarancja 2 lata
Zwrot w 14 dni
Bezpieczna płatność SSL
| Producent | Bitdeer |
|---|---|
| Model | Sealminer A4 Pro Air |
| Wymiary bez opakowania | 365 X 292 X 197mm |
| Wymiary z opakowaniem | 482 X 423 X 308mm |
| Waga netto | 15500g |
| Waga brutto | 17500g |
| Poziom dźwięku | 75db |
| Wentylator(y) | 4 |
| Moc | 3662W |
| Napięcie | 220-277v |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Zostaw opinię
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →