Ref: A4UHYD
Bitdeer SealMiner A4 Ultra Hydro Bitcoin Miner
47 433,91 zł
W magazynie · Wysyłka w 4–7 dni
Darmowa dostawa do Polski
Oficjalna gwarancja 2 lata
Zwrot w 14 dni
Bezpieczna płatność SSL
| Producent | Bitdeer |
|---|---|
| Model | Sealminer A4 Ultra Hydro |
| Wymiary bez opakowania | 665 X 482 X 86mm |
| Wymiary z opakowaniem | 787 X 567 X 248mm |
| Waga netto | 20500g |
| Napięcie | 380 -480v |
| Moc | 8372W |
| Chłodzenie | Enhanced Cooling |
| Interfejs | Ethernet |
| Temperatura przechowywania | -30-70 |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Zostaw opinię
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →