Bitmain Antminer AL1 Alephium Miner
- Antminer AL1 jest produkowany przez Bitmain i działa na algorytmie Blake3 z maksymalnym hashratem na poziomie 15.6Th/s i zużyciem energii 3510W.
Bitmain Antminer AL1 mining the Blake3 algorithm has a maximum hash rate of 15.6Th/s at a power consumption of 3510W. Equipped with four high-speed fans for efficient heat dissipation, AL1 gives an energy efficiency of 225 j/Th. The ASIC comes with a warranty period of 180 days. Launched in August 2024 by the leading mining hardware manufacturer, Bitmain, Antminer AL1 is an advanced Bitcoin miner, finely engineered for the SHA 256 algorithm. The recommended atmospheric temperature for Bitmain Antminer AL1 is -20 – 40 °C, and the humidity is 10 – 90 %. It generates a noise level of 75db.
| Producent | Bitmain |
|---|---|
| Model | Antminer AL1 |
| Znany również jako | Antminer AL1 Alph Miner |
| Sub | Std |
| Typowy hashrate, TH/s | 15.6Th |
| Pobór mocy @25°C, W | 3510W |
| Wymiary bez opakowania | 430 x 195 x 290mm |
| Wymiary z opakowaniem | 570 x 316 x 430mm |
| Waga netto | 16500g |
| Waga brutto | 18200g |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →