Bitmain Antminer E3 180 Mh/s Ethereum Asic Miner
- model Antminer E3 (180Mh) Bitmain wykonuje wydobycie z algorytmem EtHash z maksymalnym hashratem na poziomie 180Mh/s para zużyciem energii 800W.
Bitmain Antminer E3 mining the Ethash algorithm has a maximum hashrate of 180Mh/s at a power consumption of 800W. Weighing around 13kgs, Antminer E3 gives an energy efficiency of 4.44 j/Mh. Equipped with four high-speed fans, Antminer E3 dissipates heat, preventing machine overheating while aiding optimal performance. Precisely designed for the Ethash algorithm, Bitmain Antminer E3 is an advanced Ethash miner that delivers excellent performance. Lightweight, standard design, higher hashrate and excellent energy efficiency are some of the prime features of Bitmain Antminer E3 that miners can leverage. The noise level of Bitmain Antminer E3 is 75db.
| Producent | Bitmain |
|---|---|
| Model | Antminer E3 (180Mh) |
| Data premiery | July 2018 |
| Waga | 13000g |
| Poziom dźwięku | 75db |
| Wentylator(y) | 4 |
| Moc | 800W |
| Napięcie | 12V |
| Interfejs | Ethernet |
| Temperatura | 0 – 40 °C |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →