Bitmain Antminer S17+ 73th/s – Bitcoin Miner Sha-256 Algorithm
- model Antminer S17+ (73Th±5%) Bitmain wykonuje wydobycie z algorytmem SHA-256 z maksymalnym hashratem na poziomie 73Th/s±5% para zużyciem energii 2920W.
Antminer S17+ mining the SHA 256 algorithm has a maximum hashrate of 73Th±5% at a power consumption of 2920W. Equipped with four high-speed fans, the S17+ gives an energy efficiency of 40 j/Th. The noise level of S17+ is 75db, requiring a dedicated space for a comfortable mining experience. Launched by the reputed mining hardware manufacturer, Bitmain, Antminer S17+ is a premium Bitcoin miner, rendering optimal mining performance. Industry-standard design, lightweight, effective air cooling system and low power consumption are some of the prominent features of Bitmain Antminer S17+. The ideal temperature for Antminer S17+ is 5 – 45 °C.
| Producent | Bitmain |
|---|---|
| Model | Antminer S17+ (73Th±5%) |
| Znany również jako | 266-Aa |
| Data premiery | December 2019 |
| Wymiary | 175 x 298 x 304mm |
| Waga | 11000g |
| Poziom dźwięku | 75db |
| Wentylator(y) | 4 |
| Moc | 2920W |
| Napięcie | 12V |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →