Bitmain Antminer S19 Pro++ Bitcoin Miner
- Antminer S19 Pro++ jest produkowany przez Bitmain i działa na algorytmie SHA-256 z maksymalnym hashratem na poziomie 125Th/s i zużyciem energii 3250W.
Bitmain Antminer S19 Pro++ mining the SHA 256 algorithm has a maximum hashrate of 125Th/s at a power consumption of 3250W. It gives an excellent energy efficiency of 26 j/Th. Higher hashrate, compact size, efficient air cooling system, and excellent energy efficiency are some of the notable features. Launched in September 2024 by Bitmain, Antminer S19 Pro++ is an advanced Bitcoin miner with outstanding features. Equipped with four high-speed fans, Bitmain Antminer S19 Pro++ dissipates heat generated during the crypto mining process effectively, ensuring optimal mining performance. The noise level of Bitmain Antminer S19 Pro++ is 75 db.
| Producent | Bitmain |
|---|---|
| Model | Antminer S19 Pro |
| Znany również jako | Antminer S19 Pro Bitcoin Miner |
| Wymiary bez opakowania | 400 x 195 x 290mm |
| Wymiary z opakowaniem | 570 x 316 x 430mm |
| Waga netto | 12850g |
| Waga brutto | 14500g |
| Poziom dźwięku | 75db |
| Wentylator(y) | 4 |
| Moc | 3250W |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →