Bitmain Antminer S19j Pro 100TH/s
- model Antminer S19j Pro (100Th) Bitmain wykonuje wydobycie z algorytmem SHA-256 z maksymalnym hashratem na poziomie 100Th/s para zużyciem energii 3050W.
Bitmain Antminer S19j Pro (100Th) mining the SHA 256 algorithm has a maximum hashrate of 100Th/s at a power consumption of 3050W. Equipped with four high-speed fans for efficient cooling and to prevent machine overheating, the Bitmain Antminer S19j Pro gives an energy efficiency of 29.5 j/Th. Launched by the reputed mining hardware manufacturer, Bitmain in June 2021, Antminer S19j Pro is an innovative Bitcoin miner meeting the evolving needs of modern miners. It is recommended to place the ASIC in a well-ventilated area for optimal heating exhaustion, and efficient cooling and to ensure optimal mining performance.
| Producent | Bitmain |
|---|---|
| Model | Antminer S19j Pro (100Th) |
| Wymiary | 195 x 290 x 370mm |
| Waga | 13200g |
| Poziom dźwięku | 75db |
| Chłodzenie | 2 |
| Wentylator(y) | 4 |
| Moc | 3050W |
| Napięcie | 12V |
| Interfejs | Ethernet |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →