Bitmain Antminer S19K Pro 136Th/s Bitcoin Miner
- El S19K Pro jest produkowany przez Bitmain i wykonuje wydobycie z algorytmem SHA-256 que ejecuta maksymalny hashrate 136Th/s para zużyciem energii sólo 3264W.
Bitmain Antminer S19K Pro mining the SHA 256 algorithm has a maximum hash rate of 136Th/s at a power consumption of only 3264W. Equipped with four high-speed fans, Bitmain Antminer S19K Pro dissipates heat instantly while giving an optimal mining performance. It generates an increased noise level of 75db. Launched in April 2023 by the leading mining hardware manufacturer, Bitmain, Antminer S19K Pro is one of the reliable Bitcoin miners that is optimized for the SHA 256 algorithm. As the S19K Pro is noisy, it is advisable to place the ASIC in a well-ventilated area for a comfortable experience.
| Producent | Bitmain |
|---|---|
| Model | Antminer S19K Pro 136Th/s |
| Data premiery | Abril de 2023 |
| Wymiary | 400 X 195 X 290mm |
| Waga | 13200g |
| Poziom dźwięku | 75db |
| Wentylator(y) | 4 |
| Moc | 3264W |
| Napięcie | 200-240V |
| Interfejs | Ethernet |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →