Bitmain Antminer S21 Hyd Bitcoin Miner
- El Antminer S21 Hyd jest produkowany przez Bitmain i wykonuje wydobycie z algorytmem SHA-256 que ejecuta maksymalny hashrate 335Th/s para zużyciem energii sólo 5360W.
Bitmain Antminer S21 Hyd mining the SHA 256 algorithm has a maximum hash rate of 335Th/s at a power consumption of only 5360W. Weighing around 12.3 kgs, Antminer S21 Hyd gives an excellent energy efficiency of 16j/Th. The Antminer S21 has a reduced noise level of 50db. Launched in March 2024 by the reputed manufacturer, Bitmain, Antminer S21 is a premium Bitcoin miner. Higher hash rate, efficient hydro cooling system, reduced noise level and excellent energy efficiency are some premium features of Bitmain Antminer S21 Hyd. The S21 Hyd comes with a warranty period of 365 days.
| Producent | Bitmain |
|---|---|
| Model | Antminer S21 Hydro 335Th/s |
| Wymiary bez opakowania | 339 X 163 X 207mm |
| Wymiary z opakowaniem | 570 X 316 X 430mm |
| Waga netto | 12300g |
| Waga brutto | 13600g |
| Poziom dźwięku | 50db |
| Przepływ wody | 8.0 -10.0 |
| pH cieczy | 8.5 -9.5 |
| Ciśnienie wody | 3.5 |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →