Bitmain Antminer S21e Hydro minero Bitcoin 310Th/s
- Antminer S21e Hydro jest produkowany przez Bitmain i działa na algorytmie SHA-256 z maksymalnym hashratem na poziomie 288Th/s i zużyciem energii 5270W.
Bitmain Antminer S21e Hydro mining the SHA 256 algorithm has a maximum hash rate of 310Th/s at a power consumption of 5270W. Built with an efficient hydro cooling system, Bitmain Antminer S21e Hydro Bitcoin miner gives an energy efficiency of 17 j/Th. It comes with a one-year warranty. Recientemente wprowadzony na rynek w mayo 2025, Bitmain Antminer S21e Hydro jest górnikiem Bitcoin premium, precisamente optimizado dla algorytmu SHA 256. diseño estándar industria, avanzado system chłodzenia wodą, mayor hashrate i obniżony poziom hałasu son algunas características destacadas Antminer S21e Hydro que górniks Bitcoin modernos pueden aprovechar.
| Producent | Bitmain |
|---|---|
| Model | Antminer S21e Hydro |
| Wymiary bez opakowania | 339 X 176X 208mm |
| Wymiary z opakowaniem | 570 X 316 X 430mm |
| Tryb połączenia sieciowego | RJ45 Ethernet 10/100M |
| Waga netto | 12800g |
| Chłodzenie | Hydrocooling |
| Moc | 5270W |
| Napięcie | 380-415v |
| Coolant Flow, L/min | 8.0~10.0 |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →