Bitmain Antminer T21 Bitcoin Miner
- El Antminer T21 jest produkowany przez Bitmain i wykonuje wydobycie z algorytmem SHA-256 que ejecuta maksymalny hashrate 190Th/s para zużyciem energii sólo 3610W.
Antminer T21 mining the SHA 256 algorithm has a maximum hash rate of 190Th/s at a power consumption of only 3610W. Built with two high-speed fans to dissipate heat, Antminer T21 generates a noise level of 75db. It is recommended to place your Antminer T21 in a well-ventilated area. A product of the leading crypto mining hardware company, Bitmain, the Antminer T21 is one of the reliable Bitcoin miners. An efficient air cooling system, standard design, higher hash rate, and a six-month warranty are some prime features of Antminer T21. The recommended temperature for T21 is 0 – 45 °C.
| Producent | Bitmain |
|---|---|
| Model | Antminer T21 190Th/s |
| Wymiary bez opakowania | 400 X 195 X 290mm |
| Wymiary z opakowaniem | 570 X 316 X 430mm |
| Waga netto | 16400g |
| Poziom dźwięku | 75db |
| Wentylator(y) | 2 |
| Tryb połączenia sieciowego | RJ45 Ethernet 10/100m |
| Moc | 3610W |
| Napięcie | 380-415V |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Darmowa dostawa na terenie całej Polski przy zamówieniach powyżej 299 zł.
Przewoźnicy: InPost, GLS, Orlen Paczka, Ambro Express.
Czas realizacji: Naliczany automatycznie przy składaniu zamówienia w zakładce „Koszyk".
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty i reklamacje
Termin zwrotu: 14 dni od daty otrzymania towaru.
Metoda zwrotu: Odesłanie na adres ul. 1905 Roku 22, 26-600 Radom.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 14 dni od otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy.
Reklamacje: Rozpatrywane w ciągu 14 dni od zgłoszenia na [email protected].
Zobacz pełną politykę zwrotów →