Compra Bitmain Antminer L9 17Gh/s Minero Dogecoin LTC
Bitmain Antminer L9 mining the Scrypt algorithm has a maximum hash rate of 17Gh/s – 16Gh/s at a power consumption of only 3570W – 3360W. Equipped with four high-speed fans for instant heat dissipation and efficient cooling, Bitmain Antminer L9 gives an excellent energy efficiency of 0.21 j/Mh. Launched in August 2024 by the leading mining hardware manufacturer, Bitmain, Antminer L9 is an advanced Dogecoin/Litecoin miner that is finely optimized for the Scrypt algorithm. It is highly advisable to place your Bitmain Antminer L9 in a well-ventilated area as it generates an increased noise level of 75db.
| Producent | Bitmain |
|---|---|
| Model | Antminer L9 |
| Znany również jako | Antminer L9 Doge Miner |
| Wymiary bez opakowania | 400 x 195 x 290mm |
| Wymiary z opakowaniem | 570 x 316 x 430mm |
| Waga netto | 14200g |
| Waga brutto | 16300g |
| Poziom dźwięku | 75db |
| Wentylator(y) | 4 |
| Moc | 3360W |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →