Compra iPollo V2H 3200Mh/s Minero Ethereum Classic
- iPollo V2H jest produkowany przez iPollo i działa na algorytmie EtHashETC z maksymalnym hashratem na poziomie 3400Mh/s i zużyciem energii 475W.
iPollo V2H mining the EtHashETC algorithm has a maximum hashrate of 3400Mh/s at a power consumption of 475W. Weighing around 12kg, iPollo V2H gives an excellent energy efficiency of 0.14j/Mh. Like most ASICs, iPollo V2H requires you to have a dedicated ethernet connection to operate the ASIC. Launched in December 2024, iPollo V2H is an innovative miner with excellent features like compact size, lightweight, low power consumption, good energy efficiency and maximum hashrate. It is highly recommended to place your iPollo V2H in an aerated place to exhaust the excess heat generated during the crypto mining process.
| Producent | iPollo |
|---|---|
| Model | V2H |
| Znany również jako | iPollo V2H Hydro ETC Miner |
| Wymiary | 520 x 150 x 320mm |
| Moc | 475W |
| Waga netto | 12000g |
| Napięcie | 100-240V |
| Interfejs | Ethernet |
| Pamięć | 6Gb |
| Temperatura | 10 – 35 °C |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →