ElphaPex DG1+ 14Gh Minero ASIC Dogecoin
ElphaPex DG1+ mining the Scrypt algorithm has a maximum hash rate of 14400Mh/s at a power consumption of 3950W. Weighing around 18.3 kgs, ElphaPex DG1+ gives an excellent energy efficiency of 0.27j/Mh. Equipped with an efficient air-cooling system, ElphaPex DG1+ generates a noise level of 75db. A product of a reputed mining hardware company, ElphaPex, DG1+ is precisely programmed for the Scrypt mining algorithm. Built with four high-speed fans, ElphaPex DG1+ dissipates heat instantly, preventing the machine from overheating. The recommended temperature for your ElphaPex DG1+ is 5 – 45 °C, and the humidity is 5 – 95 %.
| Producent | ElphaPex |
|---|---|
| Model | DG1+ |
| Znany również jako | ElphaPex DG1 Plus Doge Miner |
| Wymiary bez opakowania | 432 x 196 x 287mm |
| Wymiary z opakowaniem | 624 x 289 x 387mm |
| Waga netto | 18300g |
| Poziom dźwięku | 75db |
| Wentylator(y) | 4 |
| Moc | 3950W |
| Tryb połączenia sieciowego | RJ45 Ethernet 10/100M |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →