Goldshell AE Max Aleo Miner
- AE Max jest produkowany przez Goldshell i działa na algorytmie zkSNARK z maksymalnym hashratem na poziomie 360Mh/s i zużyciem energii 3300W.
Goldshell AE Max que mina algorytm zkSNARK tiene hashrate máxima 360Mh/s z zużyciem energii 3300W. o wadze aproximadamente 13.5 kg, AE Max oferuje wydajność 9.17 j/Mh. Consthałas z cuatro wentylatory wysokiej prędkości, AE Max genera poziom hałasu 70db. Lanzado por reconocido fabricante sprzęt do wydobycia w mayo 2025, Goldshell, AE Max jest avanzado górnik Aleo z eficiente system chłodzenia por aire. Equipado z cuatro wentylatory wysokiej prędkości, Goldshell AE Max disipa calor al instante. temperatura recomendada para AE Max jest 5 – 45 °C, i wilgotność jest 5 – 65%.
| Producent | Goldshell |
|---|---|
| Model | AE Max |
| Znany również jako | Goldshell AE Max |
| Wymiary bez opakowania | 264 x 200 x 290mm |
| Wymiary z opakowaniem | 360 x 410 x 380mm |
| Waga netto | 13500g |
| Waga brutto | 16750g |
| Poziom dźwięku | 70db |
| Wentylator(y) | 4 |
| Moc | 3300W |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →