Goldshell AL Box Alephium Miner
- AL Box jest produkowany przez Goldshell i wykonuje wydobycie z algorytmem Blake3 que se ejecuta z maksymalnym hashratem na poziomie of 360Gh/s para zużyciem energii solo 180W.
Goldshell AL Box mining the Blake3 algorithm has a maximum hash rate of 360Gh/s at a power consumption of only 180W. With a lightweight of only 2.2 kgs, the Goldshell AL Box is ideal for home mining. The recommended temperature for the AL Box is 0 – 35 °C. A product of the reputed mining hardware manufacturer, Goldshell, AL Box is a premium Alephium miner with an efficient air-cooling system. Built with two high-speed fans for instant heat dissipation, the Goldshell AL Box gives an efficiency of 500j/Th. The ASIC comes with a warranty period of six months.
| Producent | Goldshell |
|---|---|
| Model | AL Box |
| Znany również jako | Goldshell AL Box Alph Miner |
| Wymiary | 198 x 150 x 96mm |
| Waga netto | 2200g |
| Waga brutto | 2600g |
| Poziom dźwięku | 35db |
| Port połączenia | Only Ethernet |
| Wentylator(y) | 2 |
| Specyfikacja wentylatora | 4500rpm |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →