GoldShell CK6 19.3Th/s CKB Miner (Nervos)
- El CK6 jest produkowany przez Goldshell i wykonuje wydobycie z algorytmem Eaglesong que ejecuta maksymalny hashrate 19.3Th/s para zużyciem energii sólo 3300W.
Goldshell CK6 mining the Eaglesong algorithm has a maximum hashrate of 19.3Th/s at a power consumption of only 3300W. It is ideal to place your Goldshell CK6 in a dedicated space for optimal cooling and mining performance. The energy efficiency of Goldshell CK6 is 170.98 j/Th. Launched in December 2021 by the leading mining hardware company, Goldshell, CK6 is a premium CKB Nervos Miner. Lightweight, efficient air-cooling system, low power consumption and excellent efficiency are some of the prime features of CK6. The recommended temperature for CK6 is 5 – 35 °C and humidity is 5 – 95 %.
| Producent | Goldshell |
|---|---|
| Model | CK6 |
| Znany również jako | CKB Nervos Miner |
| Wymiary | 264 x 200 x 290mm |
| Waga | 8500g |
| Poziom dźwięku | 80db |
| Wentylator(y) | 4 |
| Moc | 3300W |
| Interfejs | Ethernet |
| Temperatura | 5 – 35 °C |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →