Goldshell DG Max Dogecoin Miner
- DG Max jest produkowany przez Goldshell i działa na algorytmie Scrypt z maksymalnym hashratem na poziomie 6.5Gh/s i zużyciem energii 3400W.
Goldshell DG Max mining the Scrypt algorithm has a maximum hash rate of 6.5Gh/s at a power consumption of 3400W. Weighing 13 kgs, DG Max gives an efficiency of 0.52 j/Mh. Built with four high-speed fans, DG Max dissipates heat instantly while aiding an optimal performance. Launched by the reputed company, Goldshell, in November 2024, DG Max is a premium Scrypt miner, enabling you to mine cryptocurrencies, including Litecoin and Dogecoin. The recommended temperature for DG Max is 0 – 35 °C, and the humidity is 0 – 65 %. The noise level of Goldshell DG Max is 80db.
| Producent | Goldshell |
|---|---|
| Model | DG Max |
| Znany również jako | Goldshell DG Max Dogecoin Miner |
| Wymiary bez opakowania | 264 x 200 x 290mm |
| Wymiary z opakowaniem | 370 x 305 x 450mm |
| Waga netto | 13000g |
| Waga brutto | 15000g |
| Poziom dźwięku | 80db |
| Port połączenia | Dual-Mode |
| Wentylator(y) | 4 |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →