Goldshell E-KA1M Kaspa Miner
- E-KA1M jest produkowany przez Goldshell i działa na algorytmie KHeavyHash z maksymalnym hashratem na poziomie 5.5Th/s i zużyciem energii 1800W.
Goldshell E-KA1M mining the KHeavyHash algorithm has a maximum hashrate of 5.5Th/s at a power consumption of only 1800W. Built with an efficient air-cooling system for instant heat dissipation and optimal cooling, E-KA1M gives an energy efficiency of 327.27 j/Th. The warranty period is 180 days. Launched in September 2024 by the reputed mining hardware manufacturer, Goldshell, E-KA1M is an advanced Kaspa miner that renders optimal performance. Equipped with two high-speed fans, Goldshell E-KA1M generates a noise level of 45db. Industry-standard design, efficient air-cooling system, excellent energy efficiency and reduced noise level are its prime features.
| Producent | Goldshell |
|---|---|
| Model | E-KA1M |
| Znany również jako | Goldshell E-KA1M |
| Wymiary | 443 x 360 x 135mm |
| Waga | 16000g |
| Poziom dźwięku | 45db |
| Port połączenia | Dual-Mode |
| Wentylator(y) | 2 |
| Specyfikacja wentylatora | 3600rpm |
| Kabel zasilający | 15A |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →