Goldshell KA Box Kaspa Miner
- KA Box jest produkowany przez Goldshell i wykonuje wydobycie z algorytmem KHeavyHash que se ejecuta z maksymalnym hashratem na poziomie of 1.18Th/s para zużyciem energii solo 400W.
Goldshell KA Box mining the KHeavyHash algorithm has a maximum hash rate of 1.18Th/s at a power consumption of only 400W. Weighing around 2.2 kgs, the Goldshell KA Box gives an efficiency of 338.98 j/Th. The recommended temperature for the Goldshell KA Box is 0 – 35 °C. Launched in March 2024 by the reputed mining hardware manufacturer, Goldshell, KA Box is precisely programmed for the KHeavyHash algorithm. Built with two high-speed fans for instant heat dissipation, the Goldshell KA Box dissipates heat instantly. The noise level of the KA Box is 55db, ensuring a comfortable mining experience.
| Producent | Goldshell |
|---|---|
| Model | KA Box |
| Znany również jako | Goldshell KA Box KAS Miner |
| Wymiary bez opakowania | 150 x 198 x 96mm |
| Wymiary z opakowaniem | 300 x 225 x 149mm |
| Waga netto | 2200g |
| Waga brutto | 2600g |
| Poziom dźwięku | 55db |
| Port połączenia | Only Ethernet |
| Wentylator(y) | 2 |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →