Goldshell KD5 Pro 24.5Th/s Kadena Miner
- El KD5 Pro jest produkowany przez Goldshell i wykonuje wydobycie z algorytmem Kadena que corre maksymalny hashrate 24.5Th/s para zużyciem energii sólo 3000W.
Goldshell KD5 Pro mining the Kadena algorithm has a maximum hashrate of 24.5Th/s at a power consumption of 3000W. Weighing 8.5kg, KD5 Pro gives an efficiency of 122.45 j/Th. Equipped with two high-speed fans for efficient cooling, KD5 Pro generates a noise level of 80db. Launched by the leading mining hardware manufacturer, Goldshell, KD5 Pro is a premium Kadena miner with an efficient air-cooling system. Lightweight, compact size, and higher hashrate are some of the prime features of KD5 Pro that Kadena miners can leverage.The recommended temperature for KD5 Pro is 5- 45 °C.
| Producent | Goldshell |
|---|---|
| Model | KD5 Pro |
| Wymiary | 200 x 264 x 290mm |
| Waga | 8500g |
| Znany również jako | Kd5 Pro Kadena Miner Pro |
| Poziom dźwięku | 80db |
| Wentylator(y) | 2 |
| Moc | 3000W |
| Napięcie | 176-264V |
| Interfejs | Ethernet |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →