Goldshell KD6 SE 25.3Th/s Kadena Miner
- El KD6 SE jest produkowany przez Goldshell i wykonuje wydobycie z algorytmem Kadena que corre maksymalny hashrate 25.3Th/s para zużyciem energii sólo 2300W.
Goldshell KD6 SE mining the Kadena algorithm has a maximum hashrate of 25.3Th/s at a power consumption of 2300W. Weighing 8.5kg, KD6 SE gives an efficiency of 90.91 j/Th. Equipped with two high-speed fans to dissipate heat, KD6 SE generates a noise level of 80db. Programmed for the Kadena algorithm, Goldshell KD6 SE is an advanced Kadena miner launched in June 2022. Since KD6 SE is a bit noisy, it is recommended to place it in an aerated place. It helps miners to exhaust the excess heat and enjoy optimal performance in the long run.
| Producent | Goldshell |
|---|---|
| Model | KD6 SE |
| Znany również jako | KD6 SE Kadena miner |
| Wymiary | 200 x 264 x 290mm |
| Waga | 8500g |
| Poziom dźwięku | 80db |
| Wentylator(y) | 2 |
| Moc | 2300W |
| Napięcie | 176~264V |
| Interfejs | Ethernet |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →