Goldshell LB1 Lbry Miner 87Gh/s
- model LB1 Goldshell realiza wydobycie algorytm Lbry z maksymalnym hashratem na poziomie 87Gh/s para zużyciem energii 80W.
Goldshell LB1 mining the Lbry algorithm has a maximum hashrate of 87Gh/s at a power consumption of only 80W. Equipped with five fans to dissipate heat, Goldshell LB1 generates a reduced noise level of 55db. Lightweight, compact size, and reduced noise level are some premium features of Goldshell LB1. Launched by the reputed mining hardware manufacturer, Goldshell, LB1 is a well-known Lbry miner, opted by many. Weighing around 11kg, Goldshell LB1 has an efficient air cooling system to prevent machine overheating while aiding device longevity. It is advisable to place the ASIC in an aerated place for optimal performance.
| Producent | Goldshell |
|---|---|
| Model | LB1 |
| Znany również jako | Lbry Miner 87 |
| Data premiery | April 2021 |
| Wymiary | 155 x 97 x 86mm |
| Waga | 1100g |
| Poziom dźwięku | 55db |
| Wentylator(y) | 5 |
| Moc | 3250W |
| Napięcie | 12V |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →