Goldshell LT5 Dogecoin Miner 2.05 GH/S
- model LT5 Goldshell wykonuje wydobycie z algorytmem Scrypt z maksymalnym hashratem na poziomie 2.05Gh/s para zużyciem energii 2080W.
Goldshell LT5 mining the Scrypt algorithm has a maximum hashrate of 2.05Gh/s at a power consumption of 2800W. The LT5 has a Wi-Fi option, enabling miners to operate the ASIC using their Wi-Fi. Equipped with two high-speed fans, LT5 gives an energy efficiency of 1.01 j/Mh. Precisely programmed for the Scrypt mining algorithm, Goldshell LT5 was launched in March 2021. Known for its high-quality mining products, LT5 is also one of the premium products from Goldshell, specifically for mining Dogecoin. The recommended temperature for the Goldshell LT5 is 5 – 35 °C and humidity is 5 – 95 %.
| Producent | Goldshell |
|---|---|
| Model | LT5 |
| Data premiery | March 2021 |
| Wymiary | 200 x 264 x 290mm |
| Napięcie | 176-264V |
| Poziom dźwięku | 80db |
| Wentylator(y) | 2 |
| Moc | 2080W |
| Interfejs | Ethernet / WIFI |
| Temperatura | 5 – 35 °C |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →