Goldshell SC6 SE 17Th/s Siacoin Miner
- El SC6 SE jest produkowany przez Goldshell i wykonuje wydobycie z algorytmem Blake2B-Sia que corre maksymalny hashrate 17Th/s para zużyciem energii sólo 3300W.
Goldshell SC6 SE mining the Blake2B-Sia algorithm has a maximum hashrate of 17Th/s at a power consumption of 3300W. Weighing 11.5Kg, SC6 SE gives an energy efficiency of 195.88 j/Th. Equipped with two high-speed fans to dissipate heat, SC6 SE generates a noise level of 80db. Perfectly engineered for the Blake2B-Sia algorithm, Goldshell SC6 SE is an innovative Siacoin miner with an efficient air cooling system. Industry-standard design, lightweight, compact size and optimal air cooling system are some prime features of Goldshell SC6 SE that Siacoin miners can leverage. The recommended temperature is 5 – 45 °C.
| Producent | Goldshell |
|---|---|
| Model | SC6 SE |
| Znany również jako | SC6 SE Blake2B-Sia algorithm |
| Data premiery | September 2022 |
| Wymiary | 264 x 200 x 290mm |
| Waga | 11500g |
| Poziom dźwięku | 80db |
| Wentylator(y) | 2 |
| Moc | 3300W |
| Napięcie | 176-264V |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →