Goldshell ST BOX CryptoNightR Miner
- El ST-BOX jest produkowany przez Goldshell i wykonuje wydobycie z algorytmem CryptoNightR que corre maksymalny hashrate 13.92kh/s para zużyciem energii sólo 61W.
Goldshell ST Box mining the CryptoNight R algorithm has a maximum hashrate of 13.92kh/s at a power consumption of only 61W. Equipped with a high-speed fan, Goldshell ST Box dissipates heat instantly while aiding optimal mining performance. The recommended temperature for Goldshell ST Box is 5 – 35 °C. Precisely programmed for the CryptoNight R algorithm, Goldshell ST Box is a compact miner with a lightweight of only 2 kg. Its compact size and reduced noise level of only 35db make it ideal for mining on the go. The mineable cryptocurrency using your Goldshell ST Box is Star Coin.
| Producent | Goldshell |
|---|---|
| Model | ST-BOX |
| Wymiary | 150 x 175 x 84mm |
| Waga | 2000g |
| Poziom dźwięku | 35db |
| Wentylator(y) | 1 |
| Moc | 61W |
| Interfejs | Ethernet |
| Temperatura | 5 – 35 °C |
| Wilgotność | 5 – 95 % |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →