iBeLink BM-S1 Max 12Th/s SiaCoin Miner
- El BM-S1 Max jest produkowany przez iBeLink i wykonuje wydobycie z algorytmem Blake2B-Sia que ejecuta maksymalny hashrate 12Th/s para zużyciem energii sólo 3150W.
iBeLink BM-S1 Max mining the Blake2B-Sia algorithm has a maximum hash rate of 12Th/s at a power consumption of 3150W. Weighing around 9 kgs, iBeLink BM-S1 Max gives an efficiency of 262.5 j/Th. Equipped with an efficient air-cooling system, the noise level of BM-S1 Max is 75db. Fine-tuned for the Blake2B-Sia algorithm, iBeLink BM-S1 Max was launched in May 2022. Built with four high-speed fans, iBeLink BM-S1 Max dissipates heat instantly, preventing the machine from overheating, while aiding an optimal mining performance in the long run. The recommended temperature for iBeLink BM-S1 Max is 5 – 40 °C.
| Producent | iBeLink |
|---|---|
| Model | BM-S1 Max |
| Znany również jako | iBeLink BM-S1 Max 12TH |
| Wymiary | 128 x 201 x 402 |
| Waga | 9000g |
| Poziom dźwięku | 75db |
| Wentylator(y) | 4 |
| Moc | 3150W |
| Interfejs | Ethernet |
| Temperatura | 5 – 40 °C |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →