iBeLink BM-S3 Siacoin Miner
- El BM-S3 jest produkowany przez iBeLink i wykonuje wydobycie z algorytmem Blake2B-Sia que se ejecuta a maksymalny hashrate 19Th/s para zużyciem energii solo 3100W.
iBeLink BM-S3 mining the Blake2B-Sia algorithm has a maximum hash rate of 19Th/s at a power consumption of 3100W. Equipped with four high-speed fans, iBeLink BM-S3 dissipates heat instantly, preventing the machine from overheating. With an efficient air-cooling system, BM-S3 gives an energy efficiency of 163.16 j/Th. Launched by iBeLink in February 2024, BM-S3 is a popular Siacoin miner with excellent features like high hash rate, low power consumption, and excellent energy efficiency. The noise level of iBeLink BM-S3 is 75db. It is advisable to place the ASIC in an aerated place for a comfortable mining environment.
| Producent | iBeLink |
|---|---|
| Model | BM-S3 |
| Znany również jako | iBeLink BM-S3 SC Miner |
| Wymiary bez opakowania | 340 x 190 x 293mm |
| Wymiary z opakowaniem | 424 x 289 x 388mm |
| Waga netto | 14000g |
| Napięcie | 190-240V |
| Poziom dźwięku | 75db |
| Wentylator(y) | 4 |
| Moc | 3100W |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →