iBeLink™ DSM6T Blake256 Miner 6 TH/s Hash Rate
- model DSM6T iBeLink wykonuje wydobycie z algorytmem Blake256R14 z maksymalnym hashratem na poziomie 6Th/s para zużyciem energii 2100W.
iBeLink DSM6T mining the Blake256R14 algorithm has a maximum hashrate of 6Th/s at a power consumption of 2100W. Built with six high-speed fans, iBeLink DSM6T dissipates heat generated during the crypto mining process while delivering optimal performance. iBeLink DSM6T is a bit noisy, with a noise level of 78db. Launched in June 2018 by one of the reputed mining hardware companies, iBeLink, DSM6T is one of the most preferred Blake 256R14 miners to date. With an excellent air-cooling system, iBeLink DSM6T enables miners to mine the cryptocurrency, Decred. The recommended storage temperature for iBeLink DSM6T is 0 – 40 °C.
| Producent | iBeLink |
|---|---|
| Model | DSM6T |
| Znany również jako | DCR 6Th/s |
| Data premiery | June 2018 |
| Wymiary | 490 x 180 x 390mm |
| Waga | 17600g |
| Poziom dźwięku | 78db |
| Wentylator(y) | 6 |
| Moc | 2100W |
| Interfejs | Ethernet |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →