iBeLink K3 KDA Kadena Miner
- El K3 jest produkowany przez iBeLink i wykonuje wydobycie z algorytmem Kadena que se ejecuta a maksymalny hashrate 70Th/s para zużyciem energii solo 3300W.
iBeLink K3 mining the Kadena algorithm has a maximum hashrate of 70Th/s at a power consumption of 3300W. Built with two high-speed fans for heat dissipation and efficient cooling, K3 gives an energy efficiency of 47.14 j/Th. The recommended temperature for the ASIC is 5 – 40 °C. Fine-tuned for the Kadena mining algorithm, iBeLink K3 is an advanced Kadena miner with excellent features like higher hashrate, compact size, lightweight, and efficient air-cooling system. Since the iBeLink K3 is noisy, with an increased noise level of 74db, it is ideal to place the miner in a dedicated space.
| Producent | iBeLink |
|---|---|
| Model | K3 |
| Znany również jako | iBeLink K3 |
| Data premiery | December 2022 |
| Wymiary urządzenia | 128 x 201 x 402mm |
| Waga | 6600g |
| Poziom dźwięku | 74db |
| Wentylator(y) | 2 |
| Moc | 3300W |
| Napięcie | 180-260V |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →