Iceriver AE3 minero Aleo ASIC 2Gh/s zkSNARK
- Iceriver AE3 jest produkowany przez Iceriver i działa na algorytmie zkSNARK z maksymalnym hashratem na poziomie 2Gh/s i zużyciem energii 3400W.
Iceriver AE3 que mina algorytm zkSNARK tiene hashrate máxima 2Gh/s z zużyciem energii solo 3400W. o wadze solo 15 kg, Iceriver AE3 jest ideal para górniks domésticos. oferuje wydajność 1.7 j/Mh. Lanzado por fabricante líder, Iceriver, AE3 jest górnikiem Aleo najwyższej jakości z excelentes características como system chłodzenia por aire eficiente, poziom hałasu reducido, período garantía 180 días i bajo zużycie energii. temperatura recomendada para AE3 jest 0 a 40 °C.
| Producent | Iceriver |
|---|---|
| Model | AE3 |
| Znany również jako | Iceriver AE3 Miner |
| Waga netto | 15000g |
| Poziom dźwięku | 75db |
| Wymiary bez opakowania | 370 x 290 x 195mm |
| Wymiary z opakowaniem | 490 x 300 x 400mm |
| Napięcie | 200-250V |
| Moc | 3400W |
| Interfejs | Ethernet |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →