Iceriver AL3 Alephium Miner (15Th/s)
- Iceriver AL3 jest produkowany przez Iceriver i działa na algorytmie Blake3 z maksymalnym hashratem na poziomie 15Th/s i zużyciem energii 3500W.
Iceriver AL3 mining the Blake3 algorithm has a maximum hash rate of 15Th/s at a power consumption of 3500W. Weighing around 15 kgs, AL3 gives an efficiency of 233.33 j/Th. The recommended temperature for AL3 is 0 – 40 °C. It generates a noise level of 75db. Optimized for the Blake3 algorithm, Iceriver AL3 is a premium Alephium miner with excellent performance. Industry-standard design, efficient air-cooling system, six-month warranty, and good efficiency are some of the notable features of Iceriver AL3. It is recommended to operate your Iceriver AL3 from a well-ventilated area for convenient mining experience.
| Producent | Iceriver |
|---|---|
| Model | ALPH AL3 |
| Znany również jako | Iceriver ALPH AL3 Alephium Miner |
| Waga | 15000g |
| Poziom dźwięku | 75db |
| Wymiary | 430 x 195 x 290mm |
| Napięcie | 170-300V |
| Moc | 3500W |
| Interfejs | Ethernet |
| Temperatura | 0 – 40 °C |
Nie ma jeszcze żadnych opinii.
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt!
Wysyłka i dostawa
Koszt wysyłki: Bezpłatna na terenie całej Polski.
Czas realizacji: 1–2 dni robocze po potwierdzeniu płatności.
Czas dostawy: 4–7 dni roboczych od wysyłki.
Przewoźnicy: DHL, UPS, FedEx, ARAMEX, TNT.
Śledzenie: Numer śledzenia wysyłany e-mailem po potwierdzeniu wysyłki.
Zwroty
Termin: 14 dni od daty otrzymania.
Koszt zwrotu: Bezpłatny.
Zwrot pieniędzy: W ciągu 1–14 dni od otrzymania zwróconego produktu.
Zobacz pełną politykę →